O nas


tworzymy w prosty sposób

JESTEŚMY AGENCJĄ REKLAMOWĄ


Studio Idea to agencja reklamowa wyspecjalizowana w kilku obszarach marketingu. Opracowujemy koncepcje, przygotowujemy kampanie, projektujemy spójny wizerunek. Tworzymy responsywne strony internetowe oraz zapewniamy dla nich stabilny hosting.

Jako firma każdego klienta traktujemy jak biznesowego partnera. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy z należytą starannością. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż biznes nie śpi, dlatego maksymalnie przyspieszamy czas realizacji wydruków a projekty graficzne oddajemy w ręce klienta często jeszcze tego samego dnia! Współpracujemy z firmami z całej Polski i Europy.

Podstawową formą naszej działalności jest dostarczanie Klientom indywidualnych projektów graficzny oraz wydruków wysokiej jakości w możliwie najkrótszym czasie. Takie elastyczne podejście znajduje aprobatę wśród coraz bardziej wymagajacych firm i instytucji. W skrócie: projektujemy reklamę, drukujemy w najwyższej jakości a zamówienia dostarczamy pod wskazany adres. Tworzymy, odświeżamy i aktualizujemy strony www oraz sklepy internetowe.

W KILKU SŁOWACH


Jako agencja reklamowa 360° w pełni integrujemy wszelkiego rodzaju działania marketingowe. Naszym klientom zawsze dostarczamy koncepcje na najwyższym poziomie, dzięki czemu podnosimy efektywność ich marki na rynku oraz docieramy do potencjalengo odbiorcy. Podczas realizacji projektu zawsze jesteśmy obecni i dostępni, by na bieżąco weryfikować kampanię.

DLACZEGO MY?


Reklama to podstawa naszej działalności. Dlatego zajmujemy się nią kompleksowo. Projektujemy, drukujemy i wdrażamy.

PROJEKTOWANIE I BRANDING

Realizujemy rojekty materiałów marketingowych, takich jak wizytówki, ulotki, plakaty, banery, billboardy, katalogi, banery online i wiele innych. Wszystkie projekty wykonujemy z wielką starannością o kolorystykę, typografię i dobry smak.


SKLEPY INTERNETOWE

Tworzymy oraz prowadzimy sklepy internetowe. Możesz skupić się na rozwoju swojej marki w Internecie - my wykonamy i obrobimy zdjęcia na potrzeby sklepu, dodamy je do Twojej oferty oraz zadbamy o odpowiednią reklamę.


WSPARCIE

Oferujemy pełne wsparcie i pomoc w doborze odpowiedniej formy reklamy, podczas przygotowywania koncepcji i wizualizacji poprzez wdrożenie kampanii.

Our Story