O nas
home / o nas
O firmie

dobry partner

Nie jesteśmy wielką korporacją. Jako lokalna firma każdego klienta traktujemy jak biznesowego partnera. Wszystkie zlecenia wykonujemy z należytą starannością. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż biznes nie śpi, dlatego maksymalnie przyspieszamy czas realizacji wydruków a projekty graficzne oddajemy w ręce klienta często jeszcze tego samego dnia! Dzięki umowom z firmami kurierskimi nie jesteśmy ograniczeni tylko do lokalnego działania. Współpracujemy z firmami z całej Polski.

Czym się zajmujemy

kreatywnie & cyfrowo

Podstawową formą naszej działalności jest dostarczanie Klientom projektów graficzny oraz wydruków wysokiej jakości w możliwie najkrótszym czasie. Takie elastyczne podejście znajduje aprobatę wśród coraz bardziej wymagajacych firm i instytucji. Krótko mówiąc projektujemy reklamę, drukujemy cyfrowo, offsetowo, wielkoformatowo, dostarczamy i nierzadko montujemy. Tworzymy strony www, sklepy internetowe, zapewniamy domenę i hosting.

Niektóre korzyści

Zobacz jakie możliwości oferujemy wszystkim swoim klientom,
zarówno obecnym jak i przyszłym.

nieograniczone możliwości

W pełni wykorzystujemy potencjał, jaki oferuje świat reklamy, dzięki czemu możesz być pewien biznesowego sukcesu. Dzięki świeżemu spojrzeniu Twoi klienci z pewnością Cię dostrzegą.

Design na miarę

Projekty materiałów marketingowych, takich jak wizytówki, ulotki, plakaty, banery, billboardy, katalogi, grafiki online i wiele innych wykonujemy z wielką starannością o kolorystykę, typografię i dobry smak.

Wsparcie

Oferujemy pełne wsparcie i pomoc w doborze odpowiedniej formy reklamy, podczas przygotowywania koncepcji i wizualizacji poprzez wdrożenie kampanii.

Dlaczego jeszcze warto podjąć z nami współpracę?

zobacz
 • Referencja Planet Cinema

  Wysoko oceniamy kompetencję oraz zaangażowanie w pracę wykonywaną przez Studio Idea, które charakteryzuje się profesjonalizmem, pełną gotowością oraz szybkością działania. Polecamy jako solidnego i rzetelnego partnera!

  Planet Cinema Oświęcim
 • Referencja Mado

  Ze Studio Idea współpracujemy od kilku lat. Firma wykonywała dla nas oklejanie samochodów, banery oraz tablice reklamowe różnej wielkości, budowała i obsługuje naszą stronę internetową. Zawsze było na czas i profesjonalnie, jednocześnie w przystępnych cenach. Polecamy!

  OSK Mado Kęty
 • Referencja Hurtownia Owoc

  Rzetelność Studio Idea nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń. Robiąc interesy z rekomendowaną firmą, można liczyć na najwyższe standardy kooperacji. Czujemy się obsłużeni z właściwą uwagą i zaangażowaniem.

  Hurtownia Owoc
Podoba Ci się?
Rozpocznijmy współpracę!
Kontakt